Tvorba web stránok Nové Zámky
tvorba web stránok

Tvorba web stránok na mieru Nové Zámky

„Tvorba web stránok Nové Zámky“ – Sme kreatívny tím expertov na tvorbu webových stránok a digitálny marketing. Spojujeme profesionálnu odbornosť s hravou kreativitou pre dosiahnutie úspechu vo svete digitálnych médií. Ak hľádate niekoho kto vám pomôže vytvtoriť web stránku v Nových Zámkoch, tak nás pokojne kontaktujte.
tvorba web stránok

Cenník

Naša cenová politika je prispôsobená individuálnym potrebám a rozsahu konkrétneho projektu. Pre komplexné a presné nacenenie je najlepšie si spolu dohodnúť stretnutie. Vaša spokojnosť a efektivita vašich projektov sú pre nás prioritou.

Basic

Vhodný pre začínajúcich podnikateľov, SZČO, malé firmy.

od 600
 • CMS WordPress
 • 1 podstránka
 • Základné SEO nastavenie
 • Základná optimalizácia rýchlosti
 • Zabezpečenie proti útokom
 • Administratívny prístup

Premium

Vhodný pre stredne veľké firmy, startupy.

od 1 500
 • CMS WordPress
 • Do 10 podstránok
 • SEO nastavenie
 • Optimalizácia rýchlosti
 • Zabezpečenie proti útokom
 • Administratívny prístup

Ultimate

Vhodný pre náročných klientov, veľké firmy.

od 2 800
 • CMS WordPress
 • Viac ako 10 podstránok
 • Rozšírené SEO nastavenie
 • Zabezpečenie proti útokom
 • Rozšírená optimalizácia rýchlosti
 • Administratívny prístup
Zuzana Ristová
Zuzana Ristová
2023-12-19
Výborná komunikácia, rýchlosť spracovania a výsledný efekt našej novej web stránky www.shineproduction.sk prevýšil všetky moje očakávania. Odporúčam všetkým, ktorí rozmýšľajú nad firmou pre nový web.
Anna Pestova
Anna Pestova
2023-06-09
Ďakujem p. Nicolasovi Winklerovi za vysoko odbornú, profesionálnu, rýchlu a precíznu prácu pri tvorbe našej stránky. P. Nicolas je vecný, dôsledný, konkrétny, jasný v komunikácii čo mne, laičke v oblasti médií a rehoľnej sestre, veľmi pomohlo zorientovať sa a tvoriť. Veľmi dobre sa mi s p. Nicolasom spolupracovalo. Jeho prácu a prístup hodnotím na výbornú a odporúčam jeho služby.
Ivana Smolnicka
Ivana Smolnicka
2023-03-22
Prácu pána Nicolasa Winklera hodnotím na výbornú. Všetky moje požiadavky boli splnené na 100 % rýchlo a podľa mojich predstáv. Jednoznačne odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Imrich Lieskovsky
Imrich Lieskovsky
2022-06-22
Odporúčam 👍👍👍👍
Jakub Adamov
Jakub Adamov
2022-03-04
S vytvorenou stránkou som maximálne spokojný. Super komunikácia , pán odpovedá rýchlo. Zvolený web dizajn pre môj web sa mi veľmi páči. Taktiež aj SEO optimalizácia na jednotku. Web ide naozaj rýchlo. Môžem len odporučiť
Slavo Kapusta
Slavo Kapusta
2021-11-10
Super praca, dobra komunikacia a ochota. Velmi spokojni :)
Mgr. Radka Gavrilovová
Mgr. Radka Gavrilovová
2021-11-07
Tímea Polláková
Tímea Polláková
2021-11-07
Sabina Stepanayová
Sabina Stepanayová
2021-11-07
Tvorba web stránky je na vysokokvalitnej úrovni, vynikajúca komunikácia a profesionalita, následná SEO optimalizácia nám veľmi pomohla s návštevnosťou web stránky.
Lucia Janzeticova
Lucia Janzeticova
2021-11-06
Vyborna spolupraca, vsetko rychlo kvalitne s nápadmi a návrhmi. Odporucam a využijem aj do buducna

Prečo si vybrať web

v Nových Zámkoch od NEW WAY?

Sme tu pre vás, aby sme vám nielen poskytli podporu, ale aj odborné poradenstvo. S nami bude spustenie vášho projektu efektívne a bezstarostné.

Systém WordPress

Využívame silný a spoľahlivý systém WordPress pre optimálne výsledky. Prinášame aktuálne a moderné riešenia s pravidelnými aktualizáciami. Systém WordPress predstavuje ideálny základ pre efektívnu správu obsahu na vašom webe.

Jeho flexibilita a jednoduchosť používania sú kľúčovými prvkami, ktoré vám umožňujú plne využiť potenciál vášho digitálneho priestoru. S WordPressom môžete jednoducho aktualizovať, pridávať a upravovať obsah, čím získate plnú kontrolu nad informáciami, ktoré prezentujete online. Jeho intuitívne rozhranie uľahčuje prácu s obsahom, či už ste začiatočník alebo skúsený webmaster.

Dizajn na mieru

Pri každom projekte pristupujeme s osobitným dôrazom na vytvorenie unikátneho a vizuálne atraktívneho dizajnu. Náš tím vytvára štýlové a profesionálne grafické riešenia, ktoré precízne zvýrazňujú jedinečné vlastnosti vášho podniku.

Cieľom našej tvorby dizajnu je vytvoriť pozitívny užívateľský zážitok, pričom špeciálny dôraz kladieme na podporu konverzií. Týmto spôsobom zabezpečujeme, aby váš dizajn nielen oslovil, ale aj účinne napomáhal transformácii návštevníkov na lojálnych zákazníkov.

Neustály vývoj

Sledujeme neustály vývoj v digitálnom svete a aktívne implementujeme najnovšie technologické trendy do našich projektov. Poskytujeme vám prístup k najnovším funkciám a vylepšeniam vďaka neustálym aktualizáciám, čím zabezpečujeme, že vaša webová stránka je vždy v kroku s aktuálnymi požiadavkami a pripravená na budúce výzvy digitálneho prostredia.

Naša orientácia na inovácie a dynamiku digitálneho sveta garantuje, že váš projekt bude nielen súčasný, ale aj plne pripravený na nadchádzajúce technologické pokroky a trendy.

Množstvo pluginov

S WordPressom a jeho rozsiahlou komunitou získavate neobmedzený prístup k širokej škále rozšírení pre váš web. Tým, že máte možnosť pridávať rôzne funkcie jednoducho a efektívne, sme schopní vašu webovú stránku jednoducho prispôsobiť presne vašim potrebám.

Využite bohaté možnosti rozšírení na zvýšenie výkonnosti a efektívnosti vášho webu, čím posilníte jeho schopnosť plniť vaše špecifické požiadavky a očakávania. S naším prístupom k rozšíreniam získavate flexibilitu a možnosť neustále aktualizovať a zdokonalovať váš web podľa najnovších trendov a požiadaviek.

🔥
Zaujali sme vás?

Často kladené

otázky

Naše webové stránky vytvárame predovšetkým v systéme CMS WordPress. Pre vás to znamená jednoduchú kontrolu nad vašou webovou stránkou, s možnosťou meniť, upravovať a pridávať obsah bez potreby zapájania programátora. Máte možnosť jednoducho upravovať obsah a okamžite aktualizovať informácie, bez nutnosti čakania.

Určite, ako stredne veľká firma si môžete vybrať webovú stránku, ktorá zodpovedá vašim finančným možnostiam a potrebám. Aj keď môžete zvoliť variant s nižšími nákladmi, odporúčame zvážiť aj dlhodobé výhody a profesionálny prístup pri výbere webového riešenia. Investícia do kvalitného webového prostredia môže prispieť k efektívnejšiemu prezentovaniu vášho podniku online a prilákať viac zákazníkov. Je dôležité vybrať také riešenie, ktoré je nielen cenovo dostupné, ale aj schopné poskytnúť vám dlhodobú hodnotu a konkurenčnú výhodu.

Pre vytvorenie kvalitnej webstránky alebo e-shopu je nevyhnutná prvotná analýza. Zhodnotíme vaše možnosti v online prostredí, preskúmame konkurenciu a poskytneme rady na získanie konkurenčnej výhody. Pomôžeme vám identifikovať klúčové prvky, ktoré by nemali chýbať na vašej stránke, a spoločne s vami vyberieme potrebné funkcionality a interaktívne prvky.

Navrhneme štruktúru webstránky so zreteľom na SEO, ktoré často programátori podceňujú. Bez SEO môže web strácať svoj zmysel a neprinášať očakávaných zákazníkov. Pri tvorbe webstránky budeme dbať aj na efektívne rozloženie prvkov, ktoré zabezpečí, že stránka splní svoje ciele. Postaráme sa o moderný a funkčný dizajn, ktorý posilní vašu online prítomnosť.

Áno, po finalizácii webovej stránky máte plnú kontrolu nad obsahom. Môžete jednoducho meniť, upravovať a pridávať obsah podľa potreby. V prípade, že máte obsahové aktualizácie, novinky alebo potrebujete prispôsobiť informácie na stránke, môžete to urobiť bez problémov. Používame flexibilné webové platformy, ktoré vám umožňujú spravovať obsah intuitívne a efektívne.

S naším tímom nie ste len klient, ale partner, ktorý získava komplexné poradenstvo. Náš prístup k tvorbe webstránok je individuálny a zohľadňuje vaše špecifické potreby. Analyzujeme prostredie, v ktorom podnikáte, a sledujeme konkurenciu, aby sme vám poskytli najlepšie možné riešenia. Budeme s vami krok za krokom, aby sme zabezpečili, že vaše online a obchodné ciele budú úspešne dosiahnuté.

Spokojní klienti

ktorý nám vložili do rúk svoje projekty

Tvorba web stránok Nové Zámky

Povedzte nám

o vašom projekte

Rozbehnutie vášho vysnívaného projektu môže byť náročné, ale my vám pomôžeme!

Tvorba web stránok Nové Zámky