Tvorba web stránok Trnava
tvorba web stránok

Tvorba web stránok na mieru Trnava

„Tvorba web str├ínok Trnava“ – Sme kreat├şvny t├şm expertov na tvorbu webov├Żch str├ínok a digit├ílny marketing. Spojujeme profesion├ílnu odbornos┼ą s hravou kreativitou pre dosiahnutie ├║spechu vo svete digit├ílnych m├ędi├ş. Ak h─ż├ídate niekoho kto v├ím pom├┤┼że vytvtori┼ą web str├ínku v Trnave, tak n├ís pokojne kontaktujte.
tvorba web stránok

Cenn├şk

Na┼ía cenov├í politika je prisp├┤soben├í individu├ílnym potreb├ím a rozsahu konkr├ętneho projektu. Pre komplexn├ę a presn├ę nacenenie je najlep┼íie si spolu dohodn├║┼ą stretnutie. Va┼ía spokojnos┼ą a efektivita va┼íich projektov s├║ pre n├ís prioritou.

Basic

Vhodn├Ż pre za─Ź├şnaj├║cich podnikate─żov, SZ─îO, mal├ę firmy.

od 600 ÔéČ
 • CMS WordPress
 • 1 podstr├ínka
 • Z├íkladn├ę SEO nastavenie
 • Z├íkladn├í optimaliz├ícia r├Żchlosti
 • Zabezpe─Źenie proti ├║tokom
 • Administrat├şvny pr├şstup

Premium

Vhodn├Ż pre stredne ve─żk├ę firmy, startupy.

od 1 500 ÔéČ
 • CMS WordPress
 • Do 10 podstr├ínok
 • SEO nastavenie
 • Optimaliz├ícia r├Żchlosti
 • Zabezpe─Źenie proti ├║tokom
 • Administrat├şvny pr├şstup

Ultimate

Vhodn├Ż pre n├íro─Źn├Żch klientov, ve─żk├ę firmy.

od 2 800 ÔéČ
 • CMS WordPress
 • Viac ako 10 podstr├ínok
 • Roz┼í├şren├ę SEO nastavenie
 • Zabezpe─Źenie proti ├║tokom
 • Roz┼í├şren├í optimaliz├ícia r├Żchlosti
 • Administrat├şvny pr├şstup
Zuzana Ristová
Zuzana Ristová
2023-12-19
V├Żborn├í komunik├ícia, r├Żchlos┼ą spracovania a v├Żsledn├Ż efekt na┼íej novej web str├ínky www.shineproduction.sk prev├Ż┼íil v┼íetky moje o─Źak├ívania. Odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ktor├ş rozm├Ż┼í─żaj├║ nad firmou pre nov├Ż web.
Anna Pestova
Anna Pestova
2023-06-09
─Äakujem p. Nicolasovi Winklerovi za vysoko odborn├║, profesion├ílnu, r├Żchlu a prec├şznu pr├ícu pri tvorbe na┼íej str├ínky. P. Nicolas je vecn├Ż, d├┤sledn├Ż, konkr├ętny, jasn├Ż v komunik├ícii ─Źo mne, lai─Źke v oblasti m├ędi├ş a reho─żnej sestre, ve─żmi pomohlo zorientova┼ą sa a tvori┼ą. Ve─żmi dobre sa mi s p. Nicolasom spolupracovalo. Jeho pr├ícu a pr├şstup hodnot├şm na v├Żborn├║ a odpor├║─Źam jeho slu┼żby.
Ivana Smolnicka
Ivana Smolnicka
2023-03-22
Pr├ícu p├ína Nicolasa Winklera hodnot├şm na v├Żborn├║. V┼íetky moje po┼żiadavky boli splnen├ę na 100 % r├Żchlo a pod─ża mojich predst├ív. Jednozna─Źne odpor├║─Źam a te┼í├şm sa na ─Ćal┼íiu spolupr├ícu.
Imrich Lieskovsky
Imrich Lieskovsky
2022-06-22
Odpor├║─Źam ­čĹŹ­čĹŹ­čĹŹ­čĹŹ
Jakub Adamov
Jakub Adamov
2022-03-04
S vytvorenou str├ínkou som maxim├ílne spokojn├Ż. Super komunik├ícia , p├ín odpoved├í r├Żchlo. Zvolen├Ż web dizajn pre m├┤j web sa mi ve─żmi p├í─Źi. Taktie┼ż aj SEO optimaliz├ícia na jednotku. Web ide naozaj r├Żchlo. M├┤┼żem len odporu─Źi┼ą
Slavo Kapusta
Slavo Kapusta
2021-11-10
Super praca, dobra komunikacia a ochota. Velmi spokojni :)
Mgr. Radka Gavrilovová
Mgr. Radka Gavrilovová
2021-11-07
T├şmea Poll├íkov├í
T├şmea Poll├íkov├í
2021-11-07
Sabina Stepanayová
Sabina Stepanayová
2021-11-07
Tvorba web str├ínky je na vysokokvalitnej ├║rovni, vynikaj├║ca komunik├ícia a profesionalita, n├ísledn├í SEO optimaliz├ícia n├ím ve─żmi pomohla s n├ív┼ítevnos┼ąou web str├ínky.
Lucia Janzeticova
Lucia Janzeticova
2021-11-06
Vyborna spolupraca, vsetko rychlo kvalitne s n├ípadmi a n├ívrhmi. Odporucam a vyu┼żijem aj do buducna

Pre─Źo si vybra┼ą web

v Trnave od NEW WAY?

Sme tu pre v├ís, aby sme v├ím nielen poskytli podporu, ale aj odborn├ę poradenstvo. S nami bude spustenie v├í┼ího projektu efekt├şvne a bezstarostn├ę.

Syst├ęm WordPress

Vyu┼ż├şvame siln├Ż a spo─żahliv├Ż syst├ęm WordPress pre optim├ílne v├Żsledky. Prin├í┼íame aktu├ílne a modern├ę rie┼íenia s pravideln├Żmi aktualiz├íciami. Syst├ęm WordPress predstavuje ide├ílny z├íklad pre efekt├şvnu spr├ívu obsahu na va┼íom webe.

Jeho flexibilita a jednoduchos┼ą pou┼ż├şvania s├║ k─ż├║─Źov├Żmi prvkami, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ plne vyu┼żi┼ą potenci├íl v├í┼ího digit├ílneho priestoru. S WordPressom m├┤┼żete jednoducho aktualizova┼ą, prid├íva┼ą a upravova┼ą obsah, ─Ź├şm z├şskate pln├║ kontrolu nad inform├íciami, ktor├ę prezentujete online. Jeho intuit├şvne rozhranie u─żah─Źuje pr├ícu s obsahom, ─Źi u┼ż ste za─Źiato─Źn├şk alebo sk├║sen├Ż webmaster.

Dizajn na mieru

Pri ka┼żdom projekte pristupujeme s osobitn├Żm d├┤razom na vytvorenie unik├ítneho a vizu├ílne atrakt├şvneho dizajnu. N├í┼í t├şm vytv├íra ┼ít├Żlov├ę a profesion├ílne grafick├ę rie┼íenia, ktor├ę prec├şzne zv├Żraz┼łuj├║ jedine─Źn├ę vlastnosti v├í┼ího podniku.

Cie─żom na┼íej tvorby dizajnu je vytvori┼ą pozit├şvny u┼ż├şvate─żsk├Ż z├í┼żitok, pri─Źom ┼ípeci├ílny d├┤raz kladieme na podporu konverzi├ş. T├Żmto sp├┤sobom zabezpe─Źujeme, aby v├í┼í dizajn nielen oslovil, ale aj ├║─Źinne napom├íhal transform├ícii n├ív┼ítevn├şkov na loj├ílnych z├íkazn├şkov.

Neust├íly v├Żvoj

Sledujeme neust├íly v├Żvoj v digit├ílnom svete a akt├şvne implementujeme najnov┼íie technologick├ę trendy do na┼íich projektov. Poskytujeme v├ím pr├şstup k najnov┼í├şm funkci├ím a vylep┼íeniam v─Ćaka neust├ílym aktualiz├íci├ím, ─Ź├şm zabezpe─Źujeme, ┼że va┼ía webov├í str├ínka je v┼żdy v kroku s aktu├ílnymi po┼żiadavkami a pripraven├í na bud├║ce v├Żzvy digit├ílneho prostredia.

Na┼ía orient├ícia na inov├ície a dynamiku digit├ílneho sveta garantuje, ┼że v├í┼í projekt bude nielen s├║─Źasn├Ż, ale aj plne pripraven├Ż na nadch├ídzaj├║ce technologick├ę pokroky a trendy.

Mno┼żstvo pluginov

S WordPressom a jeho rozsiahlou komunitou z├şskavate neobmedzen├Ż pr├şstup k ┼íirokej ┼ík├íle roz┼í├şren├ş pre v├í┼í web. T├Żm, ┼że m├íte mo┼żnos┼ą prid├íva┼ą r├┤zne funkcie jednoducho a efekt├şvne, sme schopn├ş va┼íu webov├║ str├ínku jednoducho prisp├┤sobi┼ą presne va┼íim potreb├ím.

Vyu┼żite bohat├ę mo┼żnosti roz┼í├şren├ş na zv├Ż┼íenie v├Żkonnosti a efekt├şvnosti v├í┼ího webu, ─Ź├şm posiln├şte jeho schopnos┼ą plni┼ą va┼íe ┼ípecifick├ę po┼żiadavky a o─Źak├ívania. S na┼í├şm pr├şstupom k roz┼í├şreniam z├şskavate flexibilitu a mo┼żnos┼ą neust├íle aktualizova┼ą a zdokonalova┼ą v├í┼í web pod─ża najnov┼í├şch trendov a po┼żiadaviek.

­čöą
Zaujali sme vás?

─îasto kladen├ę

otázky

Na┼íe webov├ę str├ínky vytv├írame predov┼íetk├Żm v syst├ęme CMS WordPress. Pre v├ís to znamen├í jednoduch├║ kontrolu nad va┼íou webovou str├ínkou, s mo┼żnos┼ąou meni┼ą, upravova┼ą a prid├íva┼ą obsah bez potreby zap├íjania program├ítora. M├íte mo┼żnos┼ą jednoducho upravova┼ą obsah a okam┼żite aktualizova┼ą inform├ície, bez nutnosti ─Źakania.

Ur─Źite, ako stredne ve─żk├í firma si m├┤┼żete vybra┼ą webov├║ str├ínku, ktor├í zodpoved├í va┼íim finan─Źn├Żm mo┼żnostiam a potreb├ím. Aj ke─Ć m├┤┼żete zvoli┼ą variant s ni┼ż┼í├şmi n├íkladmi, odpor├║─Źame zv├í┼żi┼ą aj dlhodob├ę v├Żhody a profesion├ílny pr├şstup pri v├Żbere webov├ęho rie┼íenia. Invest├şcia do kvalitn├ęho webov├ęho prostredia m├┤┼że prispie┼ą k efekt├şvnej┼íiemu prezentovaniu v├í┼ího podniku online a pril├íka┼ą viac z├íkazn├şkov. Je d├┤le┼żit├ę vybra┼ą tak├ę rie┼íenie, ktor├ę je nielen cenovo dostupn├ę, ale aj schopn├ę poskytn├║┼ą v├ím dlhodob├║ hodnotu a konkuren─Źn├║ v├Żhodu.

Pre vytvorenie kvalitnej webstr├ínky alebo e-shopu je nevyhnutn├í prvotn├í anal├Żza. Zhodnot├şme va┼íe mo┼żnosti v online prostred├ş, presk├║mame konkurenciu a poskytneme rady na z├şskanie konkuren─Źnej v├Żhody. Pom├┤┼żeme v├ím identifikova┼ą kl├║─Źov├ę prvky, ktor├ę by nemali ch├Żba┼ą na va┼íej str├ínke, a spolo─Źne s vami vyberieme potrebn├ę funkcionality a interakt├şvne prvky.

Navrhneme ┼ítrukt├║ru webstr├ínky so zrete─żom na SEO, ktor├ę ─Źasto program├ítori podce┼łuj├║. Bez SEO m├┤┼że web str├íca┼ą svoj zmysel a neprin├í┼ía┼ą o─Źak├ívan├Żch z├íkazn├şkov. Pri tvorbe webstr├ínky budeme dba┼ą aj na efekt├şvne rozlo┼żenie prvkov, ktor├ę zabezpe─Ź├ş, ┼że str├ínka spln├ş svoje ciele. Postar├íme sa o modern├Ż a funk─Źn├Ż dizajn, ktor├Ż posiln├ş va┼íu online pr├ştomnos┼ą.

├üno, po finaliz├ícii webovej str├ínky m├íte pln├║ kontrolu nad obsahom. M├┤┼żete jednoducho meni┼ą, upravova┼ą a prid├íva┼ą obsah pod─ża potreby. V pr├şpade, ┼że m├íte obsahov├ę aktualiz├ície, novinky alebo potrebujete prisp├┤sobi┼ą inform├ície na str├ínke, m├┤┼żete to urobi┼ą bez probl├ęmov. Pou┼ż├şvame flexibiln├ę webov├ę platformy, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ spravova┼ą obsah intuit├şvne a efekt├şvne.

S na┼í├şm t├şmom nie ste len klient, ale partner, ktor├Ż z├şskava komplexn├ę poradenstvo. N├í┼í pr├şstup k tvorbe webstr├ínok je individu├ílny a zoh─żad┼łuje va┼íe ┼ípecifick├ę potreby. Analyzujeme prostredie, v ktorom podnik├íte, a sledujeme konkurenciu, aby sme v├ím poskytli najlep┼íie mo┼żn├ę rie┼íenia. Budeme s vami krok za krokom, aby sme zabezpe─Źili, ┼że va┼íe online a obchodn├ę ciele bud├║ ├║spe┼íne dosiahnut├ę.

Spokojn├ş klienti

ktor├Ż n├ím vlo┼żili do r├║k svoje projekty

Tvorba web stránok Trnava

Povedzte nám

o vašom projekte

Rozbehnutie v├í┼ího vysn├şvan├ęho projektu m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę, ale my v├ím pom├┤┼żeme!

Tvorba web stránok Trnava